Doručenie objednávok

Doprava mimo Košíc do vybraných miest Slovenska

Balíky sú doručované každý štvrtok (Žilina, Martin, Zvolen, Banská Bystrica, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský hrádok, Poprad, Svit, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Spišský Štvrtok, Levča, Prešov, Bardejov). Doprava do týchto miest je spoplatnená sumou 6€ s DPH ak je hodnota objednávky vyššia ako 25€, pri objednávkach vyšších ako 100€ je doprava zdarma. Objednávku je potrebné vytvoriť minimálne tri dni pred odosielaním, inak bude doručená ďalší týždeň.

Objednávky s hodnotou nižšiou ako 25€ nie je možné doručiť mimo Košíc.

Doprava v rámci Košíc

Objednávky zadané do 14:00 sú doručované na ďalší pracovný deň. Doručovanie objednávok je vykonávane len počas pracovných dní, o predpokaldanom čase budete v deň doručovania telefonicky informovaní. Pri platbe bankovým prevodom alebo objednania dezertov a koláčikov môže byť dodacia doba predĺžená o 2-3 pracovné dni. Táto doprava je spoplatnená sumou 3,40€  s DPH (zdarma pri objednávke nad 50€). 

Doprava personalizovaných tôrt, ktoré sú na objednávku (svadobné, narodeninové a pod.), je od 5€ s DPH. Finálna suma dopravy je vyrátana na základe požiadavky.

Doprava počas víkendu pre objednávky vytvorené na eshope je  možné len po dohode na emailovej adrese info@macaronskosice.sk. Poplatok za víkendovú dopravu je 6,80€ s DPH.