Niečo viac o nás

NAŠA FIRMA

Od roku 2018 sú naše produkty aj na vašich stoloch, pričom od vzniku firmy máme za sebou už mnoho príprav candybarov na svadbách a oslavách.

KTO SME

Sme rodinná firma, ktorá svoj tím rozšírila o niekoľko členov. Pečeniu sa venujeme vyše desiatky rokov. Od roku 2014 sme aktívne začali pracovať na receptúre makróniek a od 2018 si ju môžete spoločne s nami vychutnávať.

ČO PONÚKAME

Každý deň pripravujeme čerstvé domáce koláčiky, ktoré si nájdete v našej francúzskej cukrárni. Všetky naše produkty je možné objednať na určitý deň, prípadne po konzultácii je možné upraviť ich vizuál. Zároveň ponúkame prevádzkam možnosť odberu našich koláčov s doručením.

2019
V polovici tohto roka sa nám splnil sen a otvorili sme našu prvú cukráreň. Za týmto snom stojí nielen mnoho práce, prebdených nocí ale aj podpora práve od vás, čím by sme sa vám chceli vrelo poďakovať.
2019
2017
Dlhé roky práce nás doviedli k nášmu prvému makrónkovému bláznovstvu. Nakoľko si už desiatky ľudí obľúbili naše makrónky, rozhodli sme sa rozšíriť našu manufaktúru a ukázať našu prácu širšej verejnosti. Vy ste nám na oplátku ukázali, že v tejto ceste máme naďalej pokračovať.
2017
2014
V tomto roku sme začali pracovať na našich cukrárskych zručnostiach z domáceho prostredia. Naše výtvory skrášlili nie jednu rodinnú oslavu. Tento rok bol v našej tvorbe prelomový nakoľko sme chceli zdvihnúť latku našich skúseností a vydali sme sa na ťažkú makrónkovú cestu.
2014